Nils Ušakovs bija ciemos pie manis – mazā Arkādijas parka !

Šodien pie manis atbrauca Nils. Bija sanākuši arī daudzi apkārtējie iedzīvotāji, žēl ka pārsvarā vecāka gadagājuma kaimiņi, jo pārējie mani draugi bija darbā un strādāja. Nils twitterī vienreiz teica(@revolucija es nekād tik agri no darba neatgriežos, labāk ap 22.00), ka strādā līdz vismaz 22:00, varēja jau atbraukt kad visi ir mājās. Cilvēki tomēr bija atnākuši kuplā skaitā ap 64, dažiem bija smuki plakāti sataisīti. Daudz preses bija, tas labi parādīs mani šovakar ziņās !!! Bija arī slepenpolicists cilvilajā, ja nu pēkšņi kādas nekārtības notiek :)

Nekārtību gan nebija, ja nu vienīgais sētniece, kas mani pa retam sakopj, bija dusmīga, ka daži apkārtējie iedzīvotāji piemēslo manu teritoriju – savās dusmās pat teica, lai tik mani apbūvē. Tas nekas man viņa tāpat patīk, man patīk visi, kas atnāk ciemos ;)

Nils teica, ka mainīs man zonējumu no apbūves gabala uz zaļo zonu. Tas gan dēļ kaut kādiem birokrātiem ievilkšoties uz 12 mēnešiem. Lai varētu pieņemt šādu lēmumu, Nils ieteica lai iedzīvotāji aktīvi pildot sabiedriskās apspriešanas anketas, kāds kaimiņš viņam jautāja par anketu iesniegšanas kārtību – redz nekur neuzskaitās, ka anketas ir iesniegtas un cik ir iesniegtas, bet Nils kaimiņu mierināja ar goda vārdu, sak nekas nekur nepazudīs ! Pēc zonējuma maiņas dome mani mēģīnās izpirk no patreizējiem īpašniekiem par kadastrālo vērtību, kas jau būs krietni zemāka par tagadējo. Kāds cits kaimiņš jautāja Nilam vai tik neiznāk tiesu darbi šajā sakarā ? Nils teica ka visi jau ir saprātīgi un pratīsies uzvesties.

Vēl viņš teica, ka sakārtos mani tāpat kā lielo brāli (uzliks soliņus, cerams uzlies jaunu asfaltu(nevis betona klucīšus), kur bērniem forši skrituļot), pat termiņu pateica – divos gados.

Tad vēl pāris kaimiņi izmantoja iespēju savākt par mani parakstus, citi atkal pasūdzēties ka apkārtnē nav atkritumu savākšanas vietas !

Tas arī īsumā viss.

Vēlāk ielikšu arī video.

Te var bildīes apskatīt !

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

One Trackback

  1. [...] par būvniecības ieceriPublikācijasBūvvaldes lēmumsFotoVideoParka vēsture « Nils Ušakovs bija ciemos pie manis – mazā Arkādijas parka ! Rīgas Mēra Nila Ušakova vizīte Mazajā Arkādijas parkā By Dzedajs | Published: marts 17, [...]

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Connect with Facebook

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase
  • Seko mums draugos

  • Seko līdzi man Twitterī

    • Loading tweets ...
  • Jaunākie komentāri